Portal V10 » Aktualności » Toyota Hybrid Concept - debiut rynkowy w 2012 roku

Toyota Hybrid Concept - debiut rynkowy w 2012 roku
2009-12-27 - K. Spychalski Tagi: Toyota, Auta hybrydowe, Concept car
Magazyn Detroit News poinformował właśnie, że hybrydowy prototyp Toyoty, który zadebiutuje 11 stycznia na salonie w Detroit wejdzie do produkcji. Auto pojawi się na liniach montażowych w 2011 roku i wejdzie do sprzedaży w roku 2012.
Nieoficjalnie wiadomo, że japoński producent wiąże z nowym modelem duże nadzieje. Wykorzystanie hybrydowego zespołu napędowego z Priusa oraz niska cena zakupu zaowocować mają wynikami sprzedaży na poziomie 150 tysięcy egzemplarzy rocznie.
Raport Detroit News wskazuje ponadto, że Toyota przyspieszyła prace nad kompaktowym Lexusem zapowiedzianym na wrześniowym salonie we Frankfurcie za pomocą prototypu LF-Ch.
źródło: Autoblog
Dodaj komentarz
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
Zaloguj się
2
Komentarze do:
Toyota Hybrid Concept - debiut rynkowy w 2012 roku
Toyota Hybrid Concept - debiut rynkowy w 2012 roku
Toolbox 2009-12-29 07:04
Rzeczywiście jedynie obniżenie ceny może pomóc Priusowi na europejskim rynku teraz nie opłaca się kupować hybrydowej Toyoty bo jest za droga a do tego spala więcej paliwa niż pierwszy lepszy diesel VW o serii bluemotion nie wspominając ;-)
Podobne: Toyota Hybrid Concept - debiut rynkowy w 2012 roku



Podobne galerie: Toyota Hybrid Concept - debiut rynkowy w 2012 roku
Najczęściej czytane w tym miesiącu



Tapety na pulpit Toyota
Newsletter
Galerie zdjęć

