Portal V10  »  Aktualności policyjne  »  7-miesięczna dziewczynka maltretowana przez rodziców

7-miesięczna dziewczynka maltretowana przez rodziców

2008-01-31 - KGP     Tagi:
Policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego zatrzymali rodziców 7-miesięcznej dziewczynki. Rodzice znęcali się nad dzieckiem. Dziewczynka trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. O sprawie powiadomili policjantów pracownicy szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają, co działo się w domu niemowlęcia.

Wczoraj dyżurny komendy w Nowym Dworze Gdańskim otrzymał zgłoszenie ze szpitala w Elblągu, że na oddział dziecięcy przywieziono dziecko z licznymi obrażeniami ciała. Lekarz stwierdził złamanie i skręcenie lewej rączki. Dziewczynka była też posiniaczona. 30-letnia matka niemowlaka nie potrafiła wytłumaczyć lekarzowi skąd wzięły się tak poważne urazy.

Policjanci szybko dotarli do rodziców dziecka. Na początku ojciec i matka cały czas mówili, że nie znają przyczyny obrażeń córeczki. W końcu matka przyznała, że w miniony piątek po południu, upuściła dziecko na podłogę. Była wtedy pod wpływem alkoholu.

Dziewczynka przebywa w szpitalu. Prawdopodobnie szybko nie wróci do rodzinnego domu. Policja będzie wnioskować o ustalenie dla dziewczynki innego opiekuna. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.



źródło: KGP

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

7-miesięczna dziewczynka maltretowana przez rodziców