Ferrari LaFerrari to jedno z najbardziej emocjonujących superaut ostatnich lat. Planowana wersja Spider powinna cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem.
Włosi już od jakiegoś czasu pracują nad takim wydaniem. Jak na razie jednak nie wiadomo dokładnie kiedy nastąpi debiut. Nie mieliśmy nawet okazji oglądać tej wersji na oficjalnych zdjęciach.
Musimy bazować jedynie na wizualizacjach stworzonych przez niezależnych stylistów. Kilka nowych prac pojawiło się niedawno w sieci. Auta robią wrażenie i nie mamy nic przeciwko, aby wersje produkcyjne wyglądały właśnie tak.
Przykłady konkurentów pokazują, że wydania Spider są jeszcze droższe od standardowych, zamkniętych odmian. Podobnie będzie z LaFerrari. Mimo to chętnych nie powinno zabraknąć.
Za Twoją zgodą używamy plików cookie do analizowania ruchu na stronie i personalizacji treści. Pomaga nam to stale ulepszać nasz serwis. Brak zgody nie zablokuje Ci dostępu do strony, jednak niektóre elementy mogą nie działać optymalnie.
Funkcjonalne
Zawsze aktywne
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Preferencje
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Statystyka
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Marketing
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.